Budeme na Zažít Barrandov jinak

V sobotu 17.9. od 12:00 proběhne na Barrandově druhý ročník akce Zažít Barrandov jinak. Více detailů o akci je na těchto stránkách. Akce se zúčastní i náš spolek. Chtěli bychom navázat další kontakty na naše sousedy a zájemcům můžeme představit kauzy, které se týkají Barrandova a kterým se snažíme věnovat. Pokud vás tedy tyto věci … Pokračovat ve čtení „Budeme na Zažít Barrandov jinak“

V sobotu 17.9. od 12:00 proběhne na Barrandově druhý ročník akce Zažít Barrandov jinak. Více detailů o akci je na těchto stránkách.

Akce se zúčastní i náš spolek. Chtěli bychom navázat další kontakty na naše sousedy a zájemcům můžeme představit kauzy, které se týkají Barrandova a kterým se snažíme věnovat.

Pokud vás tedy tyto věci zajímají a nebo se nás chcete na něco zeptat, budeme rádi, pokud se v našem stánku stavíte.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *